04.11.2020
Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesi ve Sınav Yer / Tarih İlanı

Noter Kurası sonucu belirlenen asıl ve yedek adayların tamamından 26.10.2020 – 01.11.2020 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Toklu Mahallesi Devlet Sahil Yolu Karşısı adresinde bulunan Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü  Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti.

Noter Kura sonrasında asıl olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Bu doğrultuda sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, sınav 09/11/2020-10/11/2020 tarihleri  arasında Şenol Güneş Spor Kompleksi Yanı Trabzon Giresun Yolu 61195 Akyazı / TRABZON   adresinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Sözlü ve Uygulamalı sınav sonuçları 13.11.2020 – 15.11.2020 tarihleri arasında Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesi https://trabzonobm.ogm.gov.tr üzerinden ilan edilecektir.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır. 

 

-          Sınava girecek adaylar ile sınav yerine gelen aday yakınlarının Covid-19 için alınan önlemlere uymak zorundadır. (Sınav/Mülakat evrakları imzalanırken kişisel kalem kullanması, sınav sonuna kadar maske kullanması ve sosyal mesafeye uyulması)

-          Ateş öksürük burun akıntısı ve solunum sıkıntısı olan Covid-19 teşhisi konulan veya son 14 gün içerisinde Covid-19 vakası ile teması olan adaylarımız sınav girişinde görevlilere bilgi vermek zorundadır. 

-          Görevlilerce istenmesi halinde HES KODU sorgulaması yapılacaktır.     (sınava gelirken Hes kodunuzu yanınızda bulundurunuz.- HES kodunu e-Devlet sistemi üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi-hes-kodu-uretme-ve-listeleme adresinden alabilirsiniz.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

 

Sınav yeri için müracaat adresi ve telefon no:

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Adresi: Toklu Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. 711 Nolu Sokak 61040 Trabzon

Telefon no:  (0462) 230 21 78 – 79 numaralardan sınav yeri (adresi) hakkında bilgi edinilebilir.

 

Kurumumuz tarafından kaynaklanan ve öngörülemeyen herhangi bir sebepten dolayı belirtilen tarih ve saatte sınava alınamayan adaylar yine belirtilen tarih ve saatten itibaren 24 saat içinde tekrar sınava alınabileceklerdir.

Tüm adaylara sınavlarında başarılar dileriz.

İlanen duyurulur.​ 

 

 ​


Yazdır