Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
28.08.2019
Erikbeli A Tipi Mesire Yeri Açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Gerçekleştirdi

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğünün teklifleri, Orman Genel Müdürlüğünün uygun görüşleri, Tarım ve Orman Bakanlığının tescilleri ile toplumun çeşitli dinlenme, eğlenme ve spor ihtiyaçlarını karşılamak, turistik hareketlere olanak sağlamak maksadıyla tesis edilen yüksek ziyaretçi potansiyeline sahip Erikbeli A tipi mesire yerinin açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi.
 
Trabzon’un Tonya ilçesi Erikbeli Yaylası’ndaki tesisin açılışına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı M. Cahit Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, MGK Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Orman Bölge Müdürü Mümin Döngez ve bölge genelinden çok sayıda Belediye Başkanı katıldı.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan açılışta yaptığı konuşmada, bölgedeki yayla turizmine önemli katkılar sağlayacak olan tesisin yapılması için cesaretli girişiminden dolayı İşadamı Atilla Ataman ve eşi Suna Kepoğlu Ataman‘ı tebrik etti.
 
Trabzon’a böyle bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşayan İşadamı Atilla Ataman daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ve misafirlere Foleya Mountain Resort Otel’i gezdirdi.
 
 

Yazdır