Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
23.01.2020
Trabzon Orman Bölge Müdürlüğünde 2020 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Trabzon Orman Bölge Müdürlüğünde 2019 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2020 yılı program ve gerçekleşme yöntemlerinin ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin Yılmaz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürü, Etüt Proje Başmühendisi ve 27. Amenajman ve Rehberlik Denetim Başmühendisi katıldı.

Toplantıda, tüm şubelerle ilgili 2019 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2020 yılı program ve gerçekleşme yöntemlerinin yanı sıra karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri de değerlendirildi.

Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin Yılmaz; toplantının açılış konuşmasında 2019 yılı program ve gerçekleşmeleri için tüm personele teşekkür etti. 2020 yılı için şimdiden başlanılması gerektiğine dikkat çeken Yılmaz, tüm faaliyetlerin programlar doğrultusunda mutlaka gerçekleştirilmesi gerektiğine vurgu yaparak bu konuda azami gayretin gösterilmesi hususuna dikkat çekti.

İşletme Müdürlerinin sunumlarının ardından çalışmalarda kazasız ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennisi ile toplantı sona erdi.

 


Yazdır